Naše zážitkové degustace jsou spíš komorního typu

s omezeným počtem míst.  Svoje místo si zarezervujte včas, a to na našich webových stránkách, telefonicky, e-mailem nebo osobně u nás v chocolaterii. Následně si Vaší vstupenku vyzvednete s předstihem nebo před začátkem samotné degustace, po domluvě Vám vstupenky pošleme poštou. 

Všichni účastníci získávají dvojí nárok na 10% slevu

při nákupu – po ukončení samotné degustace a pokud si uchováte vstupenku, a předložíte ji při dalším nákupu, i na nákup budoucí. Platbu vstupenek lze provést osobně v chocolaterii a nebo převodem na účet. Vyhrazujeme si právo změny termínu z nepředvídatelných důvodu jako např. nemoc, technické důvody či nenaplněnosti skupiny. O případné změně budete informováni s předstihem.

Dle domluvy lze provést degustaci z Vámi vybraných vzorků čokolád

ale třeba i z jednoho typu čokolád např. pouze z mléčných, hořkých 75% od různých výrobců, ochucených a nebo také ze škály různých čokolád od jednoho výrobce. Dle Vašich potřeb degustaci uspořádáme ve Vámi vybraných prostorách a nebo i mimo Prahu.

U nás mužete uspořadat soukromou zážitkovou degustaci na míru

nebo uzavřenou degustaci pro přátele, zaměstnance, firemní klienty a obchodní partnery. V případě zájmu kontaktujte nás prosím na: info@chocolovescoffee.cz

Seznam Grid Tile
Nebyla nalezena žádná událost!
+