V CHOCO LOVES COFFEE moc dobře víme, že cukrářství je výjimečné řemeslo které by mělo přinášet radost a mýt smysl. Proto máme vlastní cukrářku, vystudovanou v a Anglii a Rusku, s dlouholetou stáží ve Francii a Itálii, která k výrobě našich dortů přistupuje s velkým nadšením a především zodpovědně.

Společně klademe velký důraz na čerstvost surovin, a proto všechny naše dorty vyrábíme pouze z farmářských vajec, čerstvého másla, 33% živočišné smetany a vysokoprocentní belgické a francouzské čokolády.

Zaměřujeme se především na dorty a zákusky dle vlastních receptur, nebráníme se ani receptům našich babiček ale rádi experimentujeme i s recepty z celého světa. Proto zaručujeme vždy čerstvé dorty a lahodné zákusky.

Pokud si budete přát některý z našich dortů objednat, jsme schopni Vám po domluvě připravit dort dva pracovní dny dopředu.

Srdečně vás zveme, abyste k nám přišli ochutnat a u šálku dobré kávy si osladili život s někým, na kom vám záleží.

Ach, ta zmrzlina…

A kde jsou dobré dorty, tam se logicky očekává i dobrá zmrzlina. Proto pro labužníky ledové pochoutky máme v nabídce něco speciálního. V teplé a sluneční sezoně, tj. od jara do podzimu spolupracujeme s jednou z nejlepších pražských zmrzlináren. Jedná se o zmrzlinu firmy Angelato a tak si i na Vinohradech můžete pochutnávat na jejich nenapodobitelné, ručně vyráběné zmrzlině s typickou podmanivou chutí a vůní.
Angelato nabízí velkou škálu chutí a tak se snažíme, aby naše zmrzlinová nabídka obsahovala oblíbené smetanové, sorbety ze sezonního ovoce ale i ty odvážné a jedinečné jako například dýňová, parmazánová, rýžová, bezová, levandulová atd.

Je známo, že pravá italská zmrzlina sametové struktury vyvolává okamžitý pocit štěstí a spokojenosti. Až někdy půjdete kolem nás, stavte se, a třeba na naší předzahrádce si taky dopřejte chvíle radosti a blaha.

+