Choco Loves Coffee

Location

Choco Loves Coffee
Jugoslávská 662/27, Praha 2 - Vinohrady

Date

Pro 13 2018

Time

19:30 - 21:00

Cost

249.00 Kč

Předvánoční degustační večer s kvalitním vínem

Předvánoční ochutnávka  Prosecco

Zveme Vás abyste 12. 12. 2017. přišli k nám a udělali si krásný předvánoční podvečer u sklenky dobrého vína a skvělého dortíku.

Od 17h budeme ochutnávat jedinečná Prosecco vína a to ta, která plánujeme zařadit do naší stálé nabídky.  Tak že v budoucnu si jej můžete dopřávat každý den.

Ochutnávka začíná v 17h a až do 19:30 veřejně dostupná pro všechny zákazníky kteří by rádi ochutnali kvalitní italské Prosecco, eventuálně si pořídili láhev či více za zvýhodněnou cenu.

Na místě bude přítomen Sommeliér, který Vám k vínům rád podá informace a doporučení a ještě Vám tomu řekne spoustu zajímavosti o kterých ani nevíte, že jsou při výběru  Prosecca velmi důležité.

Společně budeme degustovat Silvestrovský párty balíček + úžasné bílé víno Pecorino.

Za zvýhodněnou cenu tedy ochutnáte velký průřez naší nabídkou a ještě zažijete super zážitek. Na akci si budete moci zakoupit nabízená Prosecco a vína za zvýhodněnou cenu.

Od 19:30 tato akce bude pro veřejnost uzavřená a budete se jí moct zúčastnit pouze při předchozím zakoupení vstupenek.  Upozorňujeme, že míst je omezené množství a pro vstup na degustaci je nutné zakoupit vstupenku přes  e-shop našich partnerů, a to zde:
https://internetove-vinarstvi.cz/degustacni-vecer-s-kvalitnim-vinem-degustacni-vecer

+