O NÁS

Choco Loves Coffee vzniklo v roce 2012 jako malý rodinný podnik s komplexní vizí jak kvalitně a hravě propojit a nabídnout kouzelné světy čokolády a kávy. Tehdy jsme začínali jako malá specializovaná prodejna s vlastními, ručně vyráběnými pralinkami, luxusní čokoládou z celého světa a čerstvě praženou kávou a vůbec jsme netušili, zda tyto magické světy uchvátí i ostatní jako nás. Po čtyřech letech se naskytla příležitost rozvíjet se dál a realizovat náš dlouholetý sen – rozšířit se a na pevných základech vinohradské chocolaterie vybudovat kavárnu.
Nechtěli jsme se vzdát toho malého obchůdku, který nám doslova změnil život, a tak jsme se rozhodli, že propojíme dva světy v jeden a vytvoříme oázu pro všechny milovníky pohody a příznivce hezkých a kvalitních maličkostí co znamenají život. Netušili jsme, zda náš projekt bude úspěšný ale s nesmírnou láskou a fantazií jsme se pustili do náročné a rozsáhle rekonstrukce. Hlavní hnací síla bylo naše nadšení, kreativita a optimismus. Víra že se sny plní, nás stále tlačila dopředu a nedovolila nám to vzdát se v těžkých chvílích. Na podzim roku 2016 jsme znovu otevřeli dveře do našeho magického světa, ve kterém spolu v dokonalé symbióze žijí delikatesní obchůdek s kavárnou. Dnes žijeme svůj sen a děláme to, co nás nesmírně baví a naplňuje, děláme to co má smysl a význam. To, co přináší radost – vám i nám.

O PRODEJNĚ

Naše nabídka je především zaměřená na prodej kvalitní čokolády, ručně vyráběných pralinek, čersvě pražené kávy a nově i vážených čajů.
Pod pojmem „kvalitní“ si asi každý představí něco jiného, ale pro nás to jsou výrobky, které jsou vyrobené poctivě a bez zbytečných příměsí navíc – jednoduše produkty které obsahují pouze kvalitní ingredience a skvěle chutnají. Proto v našem sortimentu naleznete především malé manufakturní čokoládovny z celého světa rodinného typu, které kladou velký důraz na kvalitní suroviny a správný proces výroby. Tyto čokoládovny se často umísťují na různých mezinárodních soutěžích čokolád a někdy opakovaně získávají ne jednu medaili. Opravdové znalce určitě potěší velký výběr vysokoprocentních čokolád jakožto i pestrá nabídka čokolád s označením bean-to- bar, plantážní, kosher, bio či fair-trade. Nabídku doplňují „zdravotní“ čokolády bez přidaného cukru, bez laktózy a bez glutenu. Pokud jste spíš milovník čokoládových bonbonů tj. vážených pralinek určitě si také přijdete na své. Pralinky jsou vyráběny ručně a rádi vám je na počkání dárkově zabalíme, připravíme bonboniéru dle vaší fantazie anebo si můžete dát i jen pár kousků k posezení u kávy. Nabízíme přes 50 druhů čokoládových pralinek dle vlastní receptury, ale naší nabídku stálé obohacujeme o nové, zajímavé a odvážné chutě.
Kávový sortiment je převážně zaměřen na jednodruhovou výběrovou Arabiku kterou nám pravidelně dodávají lokální pražiči kteří jsou spíše orientováni na kvalitu než kvantitu. Kávu si objednávají přímo od farmářů z různých zemí a tak vždy mají pod kontrolou její kvalitu a výjimečnost. Káva se praží v menším množství a vždy dle aktuálních potřeb. Díky širokému výběru máte možnost ochutnat kávu téměř z celého světa a objevovat nespočet chutí, které si jistě zamilujete.
Neuvěřitelně fantastický čajový svět, kterým dominují barvy, chutě a vůně nás naprosto okouzlil a proto jsme do naší nabídky zařadili i kvalitní sypané čaje. Všechny čaje si dovážíme přímo od exkluzivních zahraničních dodavatelů, kteří jsou vlastnící čajových plantáží a dohlíží na celý proces od pěstování, až po výrobu, při čem byly zachované osvědčené tradiční postupy z Japonska a Číny. Všechny čaje si můžete fyzicky prohlédnout, přivonět a zakoupit na váhu nebo si je dopřát přímo u nás v kavárně.

O KAVÁRNĚ

Choco loves Coffee najdete v samém srdci pražských Vinohrad, mezi IP Pavlova a Náměstí Míru. V této malé oáze pohody a klidu se na vás těšíme každý den. Naše menu je postaveno na pestré nabídce kvalitních produktů domácí výroby či od ověřených dodavatelů. Vždy vám rádi připravíme výtečnou kávu z vlastního blendu který si necháváme čerstvě pražit u lokálního pražiče. V nabídce naleznete základní kávové nápoje, ale i zajímavou škálu kávových a čokoládových dobrůtek dle vlastních receptur. Připravujeme vlastní osvěžující limonády, mléčné koktejly a ledové čaje ale ani milovníky vína či něčeho ostřejšího nezklameme. Každý den pro vás máme připravené čerstvé domácí dortíky, zákusky a koláče od naší cukrářky. Zastáváme jednoduchou filozofii postavenou na nabídce domácích kvalitních produktů, které vám připravujeme s úsměvem a láskou.
Ať už si tedy chcete osladit den, nebo jen posedět a relaxovat u šálku dobré kávy, udělat někomu radost, vyjádřit své nejhlubší pocity, oslavit své úspěchy a jubilea, nebo se podělit o svá přání s těmi nejbližšími, pokusíme se, abychom společně zrealizovali všechny vaše představy. Naším cílem je obohatit vaše speciální okamžiky a aspoň na chvíli pozastavit čas a zpříjemnit volné chvíle v dnešní uspěchané době.

Vaše

CHOCO LOVES COFFEE

+