Nabízíme exkluzivní čokolády z celého světa

pochutnat si můžete i na čerstvých pražských pralinkách. Vyrábí se ručně dle vlastní receptury a kromě ustálených příchutí rádi nabídku obohacujeme o nové a odvážné chutě.

Pralinky se vyrábí na zakázku a ručně

vždy v malých dávkách, a proto jsou vždy čerstvé. Při výrobě jsou používány pouze kvalitní suroviny a většina náplní jsou vlastní receptury. Jako základ se používá belgická čokoláda Callebaut, příležitostně italská nebo francouzská čokoláda.

Pralinky jsou vždy skvělý dárek

pro své blízké ale i pro firemní partnery, zaměstnance či šéfa. Vkusná krabička plná neodolatelných a rozmanitých chuti vykouzlí obdarovanému vždy úsměv na tváři. Rádi vám na počkání dárkové zabalíme bonboniéru dle vlastního výběru, pralinky balíme i do stylových zlatých papírových krabiček, plechových dóz či obrandovaných kazet.

Umíme vytvořit velmi oblíbené pralinky s vlastním potiskem

můžeme je ozdobit jakýmkoliv obrázkem, firemním logem, fotkou oslavence, svatebním motivem, zamilovaným vzkazem atd. Zde se meze fantazii skutečně nekladou, záleží jen na tom, co pralinka za vás má vzkázat. Myslete jen na to, že vrchní vrstva vždy musí být z bílé čokolády, aby obrázek na pralince vynikl.

+